سایت شهدای نخبه و دانشجو

چهارشنبه, 08 بهمن 1393 15:37

وصیت نامه شهید غلامحسین افشردی رتبه 104 کنکور سراسری

شهید غلامحسین افشردی (حسن باقری) در 21 اسفند سال 1334 در شهر تهران دیده به جهان گشود. وی در کنکور سراسری شرکت کرده و با رتبه 104 در رشته ی حقوق قضايى در دانشگاه تهران پذیرفته شد. ایشان در نهم بهمن 1361، در سن 27 سالگی با سمت جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه همراه با چند نفر از یارانش در فكه بر اثر اصابت تركش به شهادت رسيد. این روز ها سالگرد شهادت این شهید عزیز می باشد. متن زیر وصیت نامه وی بوده که در تاریخ 59/7/27 در اهواز به رشته نگارش در آمده است:

02222.jpg

 

فعلا انقلاب ما همچون تیر زهرآگینی برای همه مستکبرین درآمده است و یاوری برای همه مستضعفین جهان.

ما با هیچ دولت و کشوری شوخی نداریم و با تمام مستکبرین جهان هم سرجنگ داریم ودر رابطه با این هدف جنگ با صدام یزید مقدمه است در این موقعیت زمانی ومکانی، جنگ ما جنگ اسلام و کفر است و هرلحظه مسامحه و غفلت، خیانت به پیامبر اکرم (صلی‌الله علیه و آله) و امام زمان (عج) و پشت پا زدن به خون شهداست و ملت ما باید خود را آماده هرگونه فداکاری بکند.

در چنین میدان وسیع و این هدف رفیع انسانی و الهی، جان دادن و مال دادن و فداکاری امری بسیار ساده و پیش پا افتاده است و خدا کند که ما توفیق شهادت متعالی در راه اسلام با خلوص نیت را پیدا کنیم. در مورد درآمدها، چیزی به آن صورت ندارم و همین بضاعت مزجاه را هم خمسش را داده‌ام و بقیه را هم در راه کمک رساندن به جنگجویان و سربازان اسلام با سپاه کفر خرج کنند در صورت امکان با لباس سپاه مرا دفن کنید.

درود بر رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی

اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان (ع)

غلامحسین افشردی 12 شب 1359/7/27 اهواز

منبع: سایت موسسه شهید حسن باقری

 

 

 

کلیه حقوق نزد موسسه شهدای نخبه محفوظ است
طراحی و پیاده سازی: رامندسرور